Maksimum komfortu na stoku? Rękawice narciarskie Reusch

Rękawice narciarskie Reusch to szeroka gama modeli, które świetnie sprawdzają się na stoku. Co można znaleźć w ofercie tej firmy?

Reusch – specjaliści w dziedzinie rękawic
Firma Reusch oferuje jedne z najlepszych rękawic przeznaczonych do uprawiania wielu sportów. Jej wyposażanie wybierane jest również przez amatorów narciarstwa.

Dobre rękawice narciarskie to jeden z niezbędnych dodatków na stoku. Nie tylko zapewniają ochronę przed chłodem, ale również poprawiają chwyt kijków oraz zabezpieczają dłonie przed urazami, które mogą pojawić się podczas jazdy.

Ochrona przed czynnikami zewnętrznymi
Aby rękawice narciarskie mogły zapewnić pełen komfort podczas jazdy na stoku, powinny być wyposażone w materiały wyróżniające się ochroną przed czynnikami zewnętrznymi – chłodem, wilgocią, wiatrem.

W rękawicach narciarskich Reusch stosowane są specjalne membrany, które skutecznie zabezpieczają dłonie przed tymi niekorzystnymi czynnikami. Dodatkowo zapewniają wysoką oddychalność rękawic.

Komfort cieplny nawet podczas najchłodniejszych dni
Ponadto rękawice narciarskie Reusch to wyjątkowy komfort cieplny. Zastosowana w nich izolacja R-LOFT, Primaloft lub Polartec gwarantuje wysoki standard cieplny nawet podczas najbardziej chłodnych dni w trakcie wielu godzin spędzonych na stoku.

Dodatkowym wsparciem jest miękka i przyjemna w dotyku podszewka MicroActive, która doskonale odprowadza wilgoć i nie dopuszcza do jej kumulacji wewnątrz rękawic.

Specjalna konstrukcja rękawic narciarskich Reusch powoduje, że to sprawdzony wybór na stok – dla narciarzy i snowboardzistów!