Narty Zjazdowe Dynastar

narty dynastar

Szczególnym rodzajem narciarstwa jest narciarstwo zjazdowe. Dla zapewnienia bezpiecznego zjazdu na nartach ważne jest posiadanie doskonałego sprzętu narciarskiego, tak aby tłumienie ewentualnych drgań było dobre. Dynastar narty to dobrej jakości sprzęt narciarski, który pozwoli na komfortowe i bezproblemowe uprawianie narciarstwa zjazdowego.

Dynastar Slalom

Jest to sposób na zejście z góry, pokonywanie przeszkód, które są oznaczone flagami. Różnice wysokości podczas zjazdów sięgają 130-150 m, a odległość jednego toru dla kobiet to 400 m, dla mężczyzn – 450 m. Narty slalomowe są krótkie, gdyż są niezbędne do szybkich i małych zakrętów. Ponadto muszą być lekkie, aby narciarz mógł skręcać i nabierać niezbędnej prędkości podczas manewrowania między przeszkodami.

Narty damskie

Producent Dynastar nie zapomniał o żeńskiej połowie. Oryginalne narty zostały opracowane z kwiatowym, delikatnym wzorem. Ta linia jest bardziej delikatna i kobieca. Narty Dynastar Neva jest uważany za popularny model damskich nart – elastyczny, wygodny sprzęt. Są lekkie, ponieważ są zaprojektowane na kobiecą wagę, dzięki czemu są łatwiejsze w prowadzeniu, a także pochłaniają drgania.

Dynastar do Slalomu Gigant

narty dynastar

Ta linia modeli, w przeciwieństwie do poprzedniej, powinna być trwalsza, ponieważ długość zjazdu wynosi do 1000 m, a wysokość zmienia się od 250 m. Sprzęt ten jest sztywniejszy, a także dłuższy. Ponieważ w slalomie gigancie tor wybierany jest z obecnością recesji, wybojów i przeciwstoków, zestaw nart powinien być lekki i praktyczny.