Gogle uvex cenione za jakość wykonania oraz sportowy design

gogle uvex

Strój sportowy oraz akcesoria każdego narciarza, chronią go przed wyziębieniem, upadkiem oraz niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Na szczególną uwagę w tej kwestii zasługują wysokojakościowe gogle, które chronią narząd wzroku przed promieniowaniem słonecznym, nadmiernym wiatrem oraz innymi czynnikami. Ponadto, pełnią one walor stylizacyjny, podkreślają sportowy charakter ubioru każdego narciarza. Wśród porządnych akcesoriów warto wyróżnić gogle uvex. Występują one w modelach damskich, męskich i dziecięcych.

Wysokojakościowe gogle dla miłośników sportów zimowych

Uvex gogle wyposażone są w powłokę Supravision, która zapobiega parowaniu. Zapewnia ona 100% ochrony przed promieniowaniem UVA, UVB oraz UVC. Cechą charakterystyczną tego akcesorium są łatwe w czyszczeniu szyby. Dodatkowo, wyposażone są one w charakterystyczną, membranę piankową, która przepuszcza powietrze w obrębie oprawek. Warto dodać, że materiał, z jakiego zaprojektowane są te okulary, świetnie dopasowuje się do każdego profilu twarzy. Dzięki temu można mieć pewność, że okulary nie zsuną się z nosa podczas zjazdów po stokach.

gogle uvex

Kilka słów o goglach dla narciarzy

Gogle renomowanego producenta wyposażone są w charakterystyczny, gumowy pasek, który zapewnia elastyczność i doskonałe dopasowanie. Zapewniają one doskonałą ochronę przed szkodliwym promieniowaniem oraz przy okazji, sportowy design. Tego typu akcesoria powinny być w posiadaniu narciarzy, dla których liczy się jakość produktu, jego wygląd i właściwości ochronne.