Rękawice Ziener – wysoka jakość, komfort i wygoda

Przepiękne widoki, dzika leśna natura, to wszystko to co mogą podziwiać fani górskich sportów zimowych. Aby długie spacery, wspinaczki po górach oraz zjazdy ze stoków były zawsze przyjemne warto wyposażyć się w ciepłe i komfortowe podczas noszenia rękawiczki.

Niemieckie rękawice Ziemer – precyzja połączona z wysoką jakością

Po raz pierwszy rękawice marki Ziener zostały wyprodukowane w 1946 roku w Niemczech (Górna Bawaria). Ich twórcą były Franz Ziener. Wówczas to szyte rękawiczki były przeznaczone przede wszystkim do użytku codziennego.

Ogromny przełom nastąpił w 1952 roku, kiedy to zgodnie z sugestiami narciarza Mirla Buchnera z Garmisch -Partenkirchen powstały pierwsze rękawiczki dedykowane przede wszystkim dla narciarzy. Te wysokiej jakości produkty szybko zyskały sławę oraz ogromną popularność, a dziś są znane i cenione niemalże na całym świecie. Cenią je sobie przede wszystkim ci sportowcy, dla których liczy się wysoka jakość, komfort oraz wygoda.

Niezawodne rękawice Ziener w bogatej ofercie

Dziś ten znany i ceniony producent z Niemiec oferuje wysokiej jakości produkty, które są perfekcyjnie szyte, z dbałością o każdy istotny szczegół. Jest to możliwe, dzięki współpracy ze znanymi sportowcami, którzy wiedzą czego dokładnie potrzebują.

Testy tych rękawiczek odbywają się zawsze w najcięższych, zimowych warunkach. Dzięki temu powstają niezawodne kolekcje charakteryzujące się bardzo dużą wytrzymałością oraz ogromną
funkcjonalnością.

Marka Ziener dedykuje swoje produkty nie tylko dla zawodowych sportowców, lecz dla początkujących narciarzy.

Osoby zainteresowane zapraszam do zapoznania się z ofertą sklepu Krakowsport