Rower dla najlepszych – KROSS Evado 3.0 2023

KROSS Evado 3.0 2023 Męski

KROSS Evado 3.0 2023 to solidny rower męski do jazdy crossowej. Przemierzanie nim niezliczonych kilometrów to czysta przyjemność. 


Rower dla najlepszych KROSS Evado 3.0 

KROSS Evado 3.0 2023 Męski to rower dla najlepszych kolarzy, którzy chcą bezpiecznie przemierzać leśne ścieżki, górskie podjazdy oraz stronę zjazdy. Został wyposażony w najlepszej jakości podzespoły, dzięki czemu jest niezawodny. Został wykonany z solidnego aluminium, dzięki czemu jest odporny na uszkodzenia i obicia. Ponadto jest niezwykle lekki, co dodatkowo wpływa na osiągane prędkości. Za bezpieczeństwo w tym jednośladzie odpowiada solidny hamulec pochodzący od renomowanego producenta marki Shimano. Z kolei widelec Suntour wpływa na komfortowe przemierzanie kilometrów, dzięki niemu jazda po wybojach i nierównościach jest niezwykle płynna. 

Mocny rower crossowy 

Rower w pełni zadowoli kolarzy, którzy chcą zwinnie przemierzać kilometry. Za sprawą dużych, 28-calowych kół szybko rozpędza się i utrzymuje prędkość przez długi czas. Sprawdzi się podczas wyścigów, gdzie zostawia rywali daleko w tyle. Ponadto rower ma bardzo elegancki design, dlatego przykuwa uwagę. Za sprawą świetnej geometrii oraz wyprofilowania ramy jazda nim to czyta przyjemność. Z kolei świetnie wyprofilowana kierownica jednośladu KROSS Evado 3.0 wpływa na komfort podróżowania i odpowiedni kąt nachylenia kierowcy. To rower dla najlepszych zawodników, w dodatku za rozsądną cenę.